JL-1
JL-2(0)
JL-3(0)

produkt

ISO9001:2015 Kontrolli i Çertifikuar i Cilësisë dhe Produktet e Çertifikuara FAMI-QS

më shumë >>

rreth nesh

Rreth përshkrimit të fabrikës

JL EXTRACT- ABOUT US

çfarë bëjmë ne

JL-Extract ka qenë në linjën e ekstrakteve bimore që nga viti 2005 dhe është rritur në një prodhues dhe furnizues profesionist i ekstrakteve bimore dhe vajrave dhe përbërësve natyrorë. Ndërsa biznesi ynë po zhvillohet, ne ngritëm fabrikën e vet në 2008 dhe më pas shpikëm 4 fabrika filiale të sipërmarrjes së përbashkët, përkatësisht të vendosura në provincën Shaanxi, Provinca Hunan. Gjithashtu në vitin 2018, ne ngritëm një laborator në Nanjing, të pajisur me kromatograf të lëngshëm dhe të gaztë për të kryer analizat e TLC, UV, dhe HPLC etj.

më shumë >>
Mëso më shumë

Buletinet tona, informacionet më të fundit rreth produkteve tona, lajmet dhe ofertat speciale.

Klikoni për manual
 • Rich Experience

  Përvojë e pasur

  Teknikë të aftë me përvoja të pasura prodhimi që mbështesin kërkesat e cilësisë së personalizuar dhe përmirësimin e procesit.

 • Professional Testing

  Testimi Profesional

  Miratimi i testimit gjithëpërfshirës të indeksit në laboratorin tonë dhe testimi i palëve të treta.

 • Steady Production

  Prodhim i qëndrueshëm

  Zotërimi i fabrikave të varura në bazat e lëndëve të para për të garantuar furnizim të vazhdueshëm të qëndrueshëm dhe kosto më të ulët të prodhimit.

 • Certified Quality System

  Sistemi i Çertifikuar i Cilësisë

  ISO9001: 2015 Kontroll i Çertifikuar i Cilësisë dhe FAMI-QS i Çertifikuar për Aditivin e Ushqimit dhe Premiksin e Ushqimit.

position_icon

aplikacion

Përdoret gjerësisht në fusha të ndryshme

 • years experience in extracts 16

  vite përvojë në ekstrakte

 • independant lab 1

  laborator i pavarur

 • production bases 4

  bazat e prodhimit

 • certified quality system 2

  sistemi i certifikuar i cilësisë

 • applications 4

  aplikacionet

Lajme

Lajme në kohë reale

news01

30% Tea Saponin Liquid dhe 60% Tea Saponin Powder projektuar për bujqësi dhe akuakulturë

Teasaponin, i njohur gjithashtu si saponin e çajit, ka shkumëzimin, emulsifikimin, shpërndarjen e p...

30% Tea Saponin Liquid dhe 60% Tea Saponin Powd...

Çaji i çajit, i njohur gjithashtu si saponina e çajit, ka veti shkumuese, emulsifikuese, shpërndarëse dhe ka...
më shumë >>

Ekstrakti i fenugrekut, saponinat totale të fenugreek, 4...

Saponina totale e fenugreek nxirret nga etanoli nga fara e bimës Trigonella foenum-gra...
më shumë >>
+86 13931131672