page_banner

Rreth Nesh

JL EXTRACT CO, LTD

Profili i Kompanisë

JL-Extract është e përkushtuar në prodhimin dhe furnizimin e ekstrakteve bimore dhe vajrave dhe përbërësve natyrorë, ne fokusohemi kryesisht në produktin e aditivit për ushqimin, ushqimin për kafshët shtëpiake, insekticidin botanik, ushqimin dhe kozmetikën etj.

JL-Extract ka qenë në linjën e ekstrakteve bimore që nga viti 2005 dhe është rritur në një prodhues dhe furnizues profesionist i ekstrakteve bimore dhe vajrave dhe përbërësve natyrorë. Ndërsa biznesi ynë po zhvillohet, ne ngritëm fabrikën e vet në 2008 dhe më pas shpikëm 4 fabrika filiale të sipërmarrjes së përbashkët, përkatësisht të vendosura në provincën Shaanxi, Provinca Hunan. Gjithashtu në vitin 2018, ne ngritëm një laborator në Nanjing, të pajisur me kromatograf të lëngshëm dhe të gaztë për të kryer analizat e TLC, UV, dhe HPLC etj.

about us
about us
about us

Avantazhet tona

Prodhim i qëndrueshëm

Zotërimi i fabrikave të varura në bazat e lëndëve të para për të garantuar furnizim të vazhdueshëm të qëndrueshëm dhe kosto më të ulët të prodhimit.

Përvojë e pasur

Teknikë të aftë me përvoja të pasura prodhimi që mbështesin kërkesat e cilësisë së personalizuar dhe përmirësimin e procesit.

Testimi Profesional

Miratimi i testimit gjithëpërfshirës të indeksit në laboratorin tonë dhe testimi i palëve të treta.

Certifikimi Profesional

ISO9001: 2015 Kontroll i Çertifikuar i Cilësisë dhe FAMI-QS i Çertifikuar për Aditivin e Ushqimit dhe Premiksin e Ushqimit.

test (1)
test
test

Cilesi e larte

Ne mund të përqendrojmë të gjitha burimet për ta bërë cilësinë jashtëzakonisht të mirë dhe të përpiqemi të përmbushim nevojat e ndryshme të klientëve për produkte të personalizuara. Ne kemi aftësinë të kontrollojmë mbledhjen e materialeve për të garantuar furnizimin dhe për të përmirësuar përpunimin tonë për të përmbushur kërkesat e personalizuara për përmbajtjen, lagështinë, kufirin e mikrobiologjisë, tretshmërinë, mbetjet e tretësit, metalet e rënda, dioksinën etj.

Tregu ynë

Për të rregulluar biznesin tonë dhe për të përmbushur sistemin e cilësisë së klientëve,
Ne u certifikuam nga Certifikimi BUREAU VERITAS në ISO9001:2005 dhe FAMI-QS (Ver. 6) në dhjetor 2020.
Ne gjithmonë i përmbahemi biznesit afatgjatë bazuar në përfitime reciproke, Tani produktet tona janë eksportuar në Spanjë, Austri, Gjermani, SHBA, Kore, Japoni, Indi, Kanada, Australi, Meksikë, Malajzi, Rusi, Hollandë, Itali, Ukrainë, MB etj.

Mirësevini në Bashkëpunim

Falenderojmë klientët tanë të vjetër për gjithçka që fituam sot dhe bëjmë progres së bashku, ndërkohë mirëpresim klientin e ri që të bashkohet me ne për të krijuar të ardhmen.


+86 13931131672